IE3 ئۈنۈملۈك ماتور
IE3 يۈرۈشلۈك ماتورلار IEC60034-30 ئۆلچىمى ۋە IE3 ئېنېرگىيە ئۈنۈمىگە ئاساسەن لايىھەلەنگەن قەپەسلىك ئىندۇكسىيەلىك ماتور.
ئۆلچەم
| ئۆلچەملىك | IEC60034-30 |
| رامكا چوڭلۇقى | 80-355 |
| چىقىرىش | 0.75kW-315kW |
| ئۈنۈم دەرىجىسى | IE3 |
| توك بېسىمى / چاستوتا | ≤1000V/50Hz، 60Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ئىزولياتسىيە سىنىپى / تېمپېراتۇرا ئۆرلەش سىنىپى | F/B |
| ئورنىتىش تەدبىرلىرى | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -15°C ~+40°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| دېڭىز يۈزىدىن ئېگىزلىكى 1000 مېتىردىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
زاۋۇت ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
زاكاز قىلىش ئۇچۇرى
● بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىنىڭ ئۇچۇرى ئۈچۈندۇر. مەھسۇلاتتا قانداقلا بىر ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە ئەسكەرتىش بېرىلمەيدىغانلىقىنى ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە، ماتور تىپى، قۇۋۋىتى، توك بېسىمى، سۈرئىتى، ئىزولياتسىيە سىنىپى، قوغداش سىنىپى، ئورنىتىش ئۇسۇلى قاتارلىق باھالاش سانلىق مەلۇماتلىرىغا دىققەت قىلىڭ.
● بىز خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تۆۋەندىكىدەك ئالاھىدە ماتورلارنى لايىھىلەپ ۋە ئىشلەپچىقارساق بولىدۇ
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت
2. ئالاھىدە ئىسسىقلىق ساقلاش ۋە قوغداش سىنىپلىرى
3. سول تەرەپتىكى تېرمىنال قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوقلار بىلەن
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ماتورلار ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتورلار.
5. تاغلىق رايون ياكى سىرتتا ئىشلىتىش
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىللىرى
7. PT100، PTC قاتارلىقلار بىلەن ئىسسىتىش، ياستۇق ياكى ئوراما.
8. كودلىغۇچ، ئايرىم ياستۇق ياكى ئايرىم ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن.
9. باشقا تەلەپلەر.
بۇ نەرسىلەرنىڭ قايسىسى سىزنى قىزىقتۇرسا، بىزگە خەۋەر قىلىڭ. تەپسىلىي ئۆلچەملەرنى تاپشۇرۇۋالغاندىن كېيىن، سىزگە باھا بېرىشتىن خۇشال بولىمىز. بىزنىڭ شەخسىي تەتقىقات ۋە تەرەققىيات ئىنژېنېرلىرىمىز بارلىق تەلەپلەرنى قاندۇرالايدۇ، بىز سىزنىڭ سوئاللىرىڭىزنى تېزدىن قوبۇل قىلىشنى ئۈمىد قىلىمىز ۋە كەلگۈسىدە سىز بىلەن ھەمكارلىشىش پۇرسىتىگە ئېرىشىشنى ئۈمىد قىلىمىز. شىركىتىمىز بىلەن تونۇشۇپ چىقىشقا خۇش كەپسىز.










