YH دېڭىز موتورلىرى
YH يۈرۈشلۈك ماتورلىرى دېڭىزدا ئىشلىتىشكە بولىدىغان پۈتۈنلەي يېپىق شامالدۇرغۇچلۇق ئۈچ باسقۇچلۇق ئاسسىنخرونلۇق ئىندۇكسىيە ماتورى.
ئۆلچەم
| رامكا چوڭلۇقى | 80-355 |
| چىقىرىش | 0.75kW-315kW |
| توك بېسىمى/چاستوتا | ≤1000V/50Hz، 60Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ئىزولياتسىيە سىنىپى / تېمپېراتۇرا ئۆرلەش سىنىپى | F/B |
| ئورنىتىش تەدبىرلىرى | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | 0°C ~+45°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
زاكاز قىلىش ئۇچۇرى
● بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز. بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە ماتور تىپى، قۇۋۋىتى، توك بېسىمى، سۈرئىتى، ئىزولياتسىيە دەرىجىسى، قوغداش دەرىجىسى، ئورنىتىش تىپى قاتارلىق باھالانغان سانلىق مەلۇماتلارغا دىققەت قىلىڭ.
● بىز خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تۆۋەندىكىدەك ئالاھىدە ماتورلارنى لايىھىلەپ ئىشلەپچىقارساق بولىدۇ:
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت؛
2. ئالاھىدە ئىزولياتسىيە سىنىپى ۋە قوغداش سىنىپى؛
3. سول تەرەپتە تېرمىنال قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوقى بار؛
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ماتور ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتور؛
5. ئېگىزلىكتە ياكى سىرتتا ئىشلىتىلىدۇ؛
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىلى؛
7. ئىسسىتقۇچ، ياستۇق ياكى ئوراش ئۈچۈن PT100، PTC قاتارلىقلار بىلەن؛
8. كودلىغۇچ، ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق ياكى ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن؛
9. باشقىلارنىڭ تەلىپى بىلەن.
قوللىنىشچان پروگراممىلار
بىز ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش تېخنىكىسىغا ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلاردا يېڭىلىق يارىتىشنى قوغلىشىمىز. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ياخشى مۇلازىمەت بىزنىڭ ياخشى ئابرويىمىزنى ئاشۇردى. بىز مەھسۇلاتلىرىمىزنى چۈشىنىدىغان بولسىڭىزلا، بىز بىلەن ھەمكارلىشىشقا رازى بولۇشىڭىز كېرەك دەپ قارايمىز. سوئالىڭىزنى كۈتۈپ تۇرىمىز.








