IE2 ئۈنۈملۈك ماتور
ئۆلچەم
| ئۆلچەملىك | IEC60034-30 |
| رامكا چوڭلۇقى | 80-355 |
| چىقىرىش | 0.18kW-355kW |
| ئۈنۈم دەرىجىسى | IE2 |
| توك بېسىمى/چاستوتا | ≤1000V/50Hz، 60Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ئىزولياتسىيە سىنىپى / تېمپېراتۇرا ئۆرلەش سىنىپى | F\B |
| ئورنىتىش تەدبىرلىرى | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -15°C - +40°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| دېڭىز يۈزىدىن ئېگىزلىكى 1000 مېتىردىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى
بۇيرۇتما بېرىش كۆرسەتمىسى
● بۇ كاتالوگ پەقەت خېرىدارلار ئۈچۈنلا ئىشلىتىلىدۇ. مەھسۇلاتتا قانداقلا بىر ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە ئەسكەرتىش بېرىلمەيدىغانلىقىنى ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە، ماتور مودېلىنىڭ توك كۈچى، توك بېسىمى، سۈرئەت، ئىزولياتسىيە سىنىپى، قوغداش سىنىپى، ئورنىتىش تىپى قاتارلىق بۇيرۇتما سانلىق مەلۇماتلىرىغا دىققەت قىلىڭ.
● بىز سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە ئاساسەن ئالاھىدە ماتور مەھسۇلاتلىرىنى خاس لايىھەلەش ۋە ئىشلەپچىقىرىشنى تاللىيالايمىز.
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت.
2. ئالاھىدە ئىزولياتسىيە سىنىپى ۋە قوغداش سىنىپى؛
3. سول تەرەپتە تۇتاشتۇرۇش قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوق بار؛
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ماتورلار ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتورلار؛
5. تاغلىق رايونلاردا ياكى سىرتتا ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىلى.
7. PT100، PTC قاتارلىق ئىسسىتقۇچلار، ياستۇقلار ياكى ئورالغان ئورالمىلار بىلەن.
8. كودلىغۇچ، ئىزولياتورلۇق ياستۇق ياكى ئىزولياتورلۇق ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن.
9. باشقا تەلەپلەر.









