IE4 ئۈنۈملۈك ماتور
IE4 يۈرۈشلۈك ماتورلار IEC ئۆلچىمى ۋە IE4 ئېنېرگىيە ئۈنۈمىگە ئاساسەن لايىھەلەنگەن قەپەسلىك ئىندۇكسىيە ماتورى.
ئۆلچەم
| ئۆلچەملىك | IEC60034-30 |
| رامكا چوڭلۇقى | 80-355 |
| چىقىرىش | 0.75kW-315kW |
| ئۈنۈم دەرىجىسى | IE4 |
| توك بېسىمى/چاستوتا | ≤1000V/50Hz، 60Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ئىزولياتسىيە سىنىپى / تېمپېراتۇرا ئۆرلەش سىنىپى | F/B |
| ئورنىتىش تەدبىرلىرى | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -15°C ~+40°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| دېڭىز يۈزىدىن ئېگىزلىكى 1000 مېتىردىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
ئورالما
زاكاز قىلىش ئۇچۇرى
● بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز. بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە ماتور تىپى، قۇۋۋىتى، توك بېسىمى، سۈرئىتى، ئىزولياتسىيە دەرىجىسى، قوغداش دەرىجىسى، ئورنىتىش تىپى قاتارلىق باھالانغان سانلىق مەلۇماتلارغا دىققەت قىلىڭ.
● بىز خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تۆۋەندىكىدەك ئالاھىدە ماتورلارنى لايىھىلەپ ئىشلەپچىقارساق بولىدۇ:
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت؛
2. ئالاھىدە ئىزولياتسىيە سىنىپى ۋە قوغداش سىنىپى؛
3. سول تەرەپتە تېرمىنال قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوق بار؛
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ماتور ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتور؛
5. تۈزلەڭلىكتە ياكى سىرتتا ئىشلىتىلىدۇ؛
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىلى؛
7. ئىسسىتقۇچ، ياستۇق ياكى ئوراش ئۈچۈن PT100، PTC قاتارلىقلار بىلەن بىللە؛
8. كودلىغۇچ، ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق ياكى ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن؛
9. باشقىلارنىڭ تەلىپى بىلەن.








