SCZ يۈرۈشلۈك سىنخرونلۇق قارشىلىق ماتورلىرى
SCZ يۈرۈشلۈك سىنخرونلۇق قارشىلىق ماتورى مۇستەقىل لايىھەلەنگەن، بۇ ماتور ماگنىتلىق ئانىزوتروپىك روتور قۇرۇلمىسىغا ئىگە ئۈچ باسقۇچلۇق ئېلېكتر ماتورى بولۇپ، خېرىدارلارنىڭ ھەر خىل ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن IEC ئۆلچىمىدىكى رامكا چوڭلۇقى لايىھىسىنى قوللىنىدۇ، ھەمدە ساپ سىنخرونلۇق قارشىلىق ماتورى قاتارلىق IE5، IE4، IE3 يۈرۈشلۈك مەھسۇلاتلىرىنى تەمىنلىيەلەيدۇ.
ئۆلچەم
| ئۆلچەملىك | IEC60034 |
| رامكا چوڭلۇقى | H80-315mm |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 0.75 كىلوۋات-200 كىلوۋات |
| ئېنېرگىيە ئۈنۈمىنىڭ دەرىجىسى ياكى دەرىجىسى | IE5 |
| توك بېسىمى ۋە چاستوتا | 400V/50Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55 |
| ئىزولياتسىيە دەرىجىسى / تېمپېراتۇرا ئۆرلىشى | F/B |
| ئورنىتىش ئۇسۇلى | B3、B5、B35、V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -15°C ~+40°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| دېڭىز يۈزىدىن ئېگىزلىكى 1000 مېتىردىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
زاكاز قىلىش ئۇچۇرى
● بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز. بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىنىش ماتېرىيالى. ئەگەر مەھسۇلاتلاردا ھەر قانداق ئۆزگىرىش بولسا، ئالدىن قوشۇمچە كۆرسەتمە بەرمەسلىكىڭىزنى ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە ماتور تىپى، قۇۋۋىتى، توك بېسىمى، سۈرئىتى، ئىزولياتسىيە دەرىجىسى، قوغداش دەرىجىسى، ئورنىتىش تىپى قاتارلىق باھالانغان سانلىق مەلۇماتلارغا دىققەت قىلىڭ.
● بىز خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تۆۋەندىكىدەك ئالاھىدە ماتورلارنى لايىھىلەپ ئىشلەپچىقارساق بولىدۇ:
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت؛
2. ئالاھىدە ئىزولياتسىيە سىنىپى ۋە قوغداش سىنىپى؛
3. سول تەرەپتە تېرمىنال قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوقى بار؛
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ماتور ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتور؛
5. ئېگىزلىكتە ياكى سىرتتا ئىشلىتىلىدۇ؛
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىلى؛
7. ئىسسىتقۇچ، ياستۇق ياكى ئوراش ئۈچۈن PT100، PTC قاتارلىقلار بىلەن؛
8. كودلىغۇچ، ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق ياكى ئىزولياتسىيەلىك ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن؛
9. باشقىلارنىڭ تەلىپى بىلەن.










