IE1 ئۈنۈملۈك ماتور
ئۆلچەم
| ئۆلچەملىك | IEC60034-30 |
| رامكا چوڭلۇقى | 80-355 |
| چىقىرىش | 0.18kW-315kW |
| ئۈنۈم دەرىجىسى | IE1 |
| توك بېسىمى/چاستوتا | ≤1000V/50Hz، 60Hz |
| قوغداش دەرىجىسى | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| ئىزولياتسىيە سىنىپى / تېمپېراتۇرا ئۆرلەش سىنىپى | F/B |
| ئورنىتىش تەدبىرلىرى | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -15°C ~+40°C |
| نىسپىي نەملىك 90% تىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| دېڭىز يۈزىدىن ئېگىزلىكى 1000 مېتىردىن تۆۋەن بولۇشى كېرەك | |
| سوۋۇتۇش ئۇسۇلى | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ۋەزىپە | S1 |
| مۇلازىمەت ئامىلى | 1.0 |
زاكاز قىلىش ئۇچۇرى
● بۇ كاتالوگ پەقەت ئىشلەتكۈچىنىڭ ئۇچۇرلىرى ئۈچۈندۇر. مەھسۇلات ئۆزگىرىشى توغرىسىدا ئالدىن ئۇقتۇرۇش قىلمىغانلىقىمىز ئۈچۈن ئەپۇ سورايمىز.
● بۇيرۇتما بەرگەندە، ماتور تىپى، قۇۋۋىتى، توك بېسىمى، سۈرئىتى، ئىزولياتسىيە سىنىپى، قوغداش سىنىپى، ئورنىتىش ئۇسۇلى قاتارلىقلارنى ئېنىق كۆرسىتىڭ.
● بىز خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تۆۋەندىكىدەك ئالاھىدە ماتورلارنى لايىھىلەپ ۋە ئىشلەپچىقارساق بولىدۇ
1. ئالاھىدە توك بېسىمى، چاستوتا ۋە قۇۋۋەت
2. ئالاھىدە ئىسسىقلىق ساقلاش ۋە قوغداش سىنىپلىرى
3. سول تەرەپتىكى تېرمىنال قۇتىسى، قوش ئوق ئۇچى ۋە ئالاھىدە ئوقلىرى بار
4. يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ياكى تۆۋەن تېمپېراتۇرىلىق ماتورلار.
5. ئېگىزلىكتە ياكى سىرتتا ئىشلىتىش
6. يۇقىرى ھوقۇق ياكى ئالاھىدە مۇلازىمەت ئامىللىرى
7. PT100، PTC قاتارلىقلار بىلەن ئىسسىتىش، ياستۇق ياكى ئوراما.
8. كودلىغۇچ، ئايرىم ياستۇق ياكى ئايرىم ياستۇق قۇرۇلمىسى بىلەن
9. باشقا تەلەپلەر.









